معرفی کمپانی پودر شیر شتر YiBaTe چین

جزئیات شرکت:

کشور اصلی: در سراسر جهان

نوع کسب و کار: تولید کننده، صادرکننده، فروشنده

نام تجاری: YiBaTe

تعداد کارمندان: ۱۰۰-۵۰۰

فروش سالانه: ۱۵۰ میلیون
زمان تاسیس: ۲۰۱۶

درباره YiBaTe:

گروه YiBaTe که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد و یک شرکت صنعتی شیر شتر است شامل پرورش شتر، تحقیقات لبنیات، توسعه، تولید، پردازش و فروش است. BaTe در قزاقستان به معنای “شجاع، قوی، هرگز تسلیم نشو” است. چشم انداز شرکت “ایجاد محصولات درجه یک شیر شتر در جهان و تبدیل شدن به پرافتخارترین شرکت شیر شتر در چین” است.

گروه لبنیات Ybart با هدف ایجاد صنعت شیر شتر، پودر شیر شتر با فرمول پروبیوتیک تولید کرد که به طور گسترده در بازار مورد تحسین قرار گرفت،

تا سال ۲۰۱۷، پس از یک سال تلاش، ما مشتریان و توزیع کنندگان زیادی با بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه تخصصی داشیم. نام تجاری ما بیش از ۸۰ شهر در چین را تحت پوشش قرار داده است و به بیش از ۲ میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد.

در سال ۲۰۱۸، پودر شیر شتر خالص ما به بازار آمد، در همین حال از شرکت ما دعوت شد تا در سیستم فروش مستقیم Boao در سانیا شرکت کند تا شناخت از برند خود را افزایش دهد.

در مارس ۲۰۱۹، Yibate با پلتفرم‌های Jingdong و Tianmall همکاری کرد تا تجارت الکترونیک آنلاین را ایجاد کند؛ پلت فرم تجارت الکترونیک ما به طور مداوم در سال ۲۰۱۹ رتبه اول را کسب کرد. ترکیب آنلاین و آفلاین برای ایجاد موقعیت پیشرو در صنعت لبنیات شتر.

در سپتامبر ۲۰۱۹، پودر شیر شتر پروبیوتیک Yibate عرضه شد و شکاف عدم وجود محصول شیر شتر Yibate را در رده پروبیوتیک پر کرد.

در می ۲۰۲۰، شرکت ما اولین موزه فرهنگی شتر را در چین تأسیس کرد و پیشگام کارهای فرهنگی شد.

در ژوئن ۲۰۲۰، لبنیات Yibate شش افتخار صنعت، تاثیرگذارترین برند چین در صنعت شیر شتر و غیره را به دست آورد.

در آگوست ۲۰۲۰، یک مرکز تحقیق و توسعه شیر شتر در دانشگاه A&F شمال غربی تاسیس شد، این یک تیم تحقیقاتی و توسعه شیر شتر با فناوری پیشرفته و ایستگاه تحقیقاتی پسا دکترا در دانشگاه شیهزی سین کیانگ میباشد.

در سپتامبر ۲۰۲۰، شرکت لبنیات Yibate با دوربین مداربسته به مشارکت استراتژیک برند رسید. تصویر برند Yibate را به مصرف کنندگان ملی نشان داد.

در مارس ۲۰۲۱، شرکت لبنیات Yibate ساختمان های اداری را در نزدیکی ورودی مترو خریداری کرد تا شرکا و مشتریان را برای بازدید راحت تر کند.

در ژوئن ۲۰۲۱، ما قراردادی را با منطقه توسعه اقتصادی باکتو لشکر نهم سین کیانگ امضا کردیم و ۱۵۰ میلیون سرمایه گذاری کردیم تا یک کارخانه مدل شیر شتر مدرن پیشرو در جهان بسازیم. تولید آن در سال آینده آغاز خواهد شد.

در فوریه ۲۰۲۲، دانشگاه Yibate ساخته شده است، yibat گام مهمی به جلو برداشته است

در مارچ ۲۰۲۲٫ Yibate Dairy به عنوان نماینده عالی صنعت شیر شتر سوگند تعهد حسن نیت را بستیم تا از حقوق و منافع مصرف کننده محافظت کنیم!

در ماه مه ۲۰۲۲، ما با موسسه تحقیقات محصول آکادمی علوم کشاورزی و احیای سین کیانگ به توافقنامه همکاری دست یافتیم.

گروه لبنیات Yibate همواره خالق، نگهدارنده و وارث سرزندگی برندهای لبنی مشخص بوده است.

محصولات ما توسط ایالت رتبه بندی شده اند و گواهی های افتخار مختلفی کسب کرده اند.

هدف ما:

ما به دنبال شرکای استراتژیک بلند مدتی هستیم که اهداف روشن و ثابتی با ما داشته باشندو به عنوان نماینده محصولات پودر شیر شتر در بازار بین المللی همکاری کنند.

صمیمانه امیدوارم بتوانیم فرصتی برای همکاری با شما داشته باشیم و با هم برنده شویم.

ما مشتاقانه منتظر پیوستن شما هستیم!

کارخانه ما:

گروه YiBaTe در حال حاضر دارای سه پایگاه اصلی منبع شیر شتر است که همه آنها در عرض جغرافیایی شمالی ۴۷ درجه قرار دارند که بهترین منطقه اصلی “کمربند منبع شیر طلایی” شناخته می شود، از جمله ییلی، سین کیانگ، آلکسا، مغولستان داخلی، ووژونگ، Ningxia. این پایگاه های شیر شتر با کیفیت بالا شناخته شده است، منطقه اصلی تولید مرتع طبیعی چین نیز یک پروژه کلیدی در توسعه ملی و ساخت کمربند اقتصادی “کمربند راه ابریشم” است.

به منظور به حداکثر رساندن کیفیت تازه و مواد فعال شیر شتر، کارخانه لبنیات YiBaTe تجهیزات لبنی برتر را معرفی کرد، از فناوری تولید پیشرفته جهانی دقیق استفاده کرد، خط تولید شیر خشک کاملاً بسته را مطابق با استاندارد GMP ساخت. هر فرآیند باید از طریق مسیرهای چک و معیارهای پذیرش دقیق باشد.

کل فرآیند حمل و نقل در یخچال نگهداری می شود.

خط تولید پودر شیر خشک اتوماتیک کاملاً جدید است و فناوری و تجهیزات اصلی آن از هلند، آلمان و روسیه می باشد. کل فرآیند تولید کاملاً خودکار از ورود شیر تازه به کارخانه، تولید، بسته بندی آسپتیک و خروج است. کل این فرآیندها شامل خط لوله، اتوماسیون، استانداردسازی که بالاترین درجه اتوماسیون خط تولید پودر شیر در چین است دارای سطح فنی پیشرو در کشور است.

اکنون بیایید به کارخانه پودر شیر شتر YIBATE برویم تا کل فرآیند تولید پودر شیر شتر را بررسی کنیم.

۱٫ پذیرش شیر خام مواد شیر خام پودر شیر شتر YiBaTe توسط ایستگاه شیر خریداری می شود، موارد مربوطه آزمایش می شود و استاندارد ملی ایمنی مواد غذایی شیر خام GB19301-2010 به شدت اجرا می شود.

۱٫ پذیرش شیر خام مواد شیر خام پودر شیر شتر YiBaTe توسط ایستگاه شیر خریداری می شود، موارد مربوطه آزمایش می شود و استاندارد ملی ایمنی مواد غذایی شیر خام GB19301-2010 به شدت اجرا می شود.

۲٫شیر خالص

تصفیه شیر برای حذف ناخالصی های شیر تازه و حذف گرد و غبار نامرئی، ذرات و برخی سلول های سوماتیک از طریق جداسازی گرانشی با سرعت بالا است. این فرآیند برای اطمینان بیشتر از خلوص و ایمنی شیر خام است.

۳٫ پاستوریزه کردن

پاستوریزاسیون بخش بسیار مهمی در تولید پودر شیر شتر است. پاستوریزاسیون همچنین به عنوان استریلیزاسیون در دمای پایین شناخته می شود. شیر خام را در دمای ۸۵ درجه سانتی گراد به مدت ۱۵ ثانیه گرم می کند تا برخی از میکروارگانیسم ها را از بین ببرد، آنزیم های لیپولیتیک و آنزیم های پروتئولیتیک را غیرفعال کند. این روشی است که می تواند به هدف استریل کردن و غیرفعال کردن آنزیم ها بدون آسیب رساندن به کیفیت آن دست یابد.

۴-تبرید

پس از تصفیه شیر و استریل کردن، شیر تازه در دمای ۴ درجه در یخچال نگهداری می شود

۵٫ مواد تشکیل دهنده استاندارد

قبل از استانداردسازی مواد، کارخانه همچنین باید مواد خام و کمکی و عناصر غذایی اضافه شده به شیرخشک را بررسی کند تا مطمئن شود که مواد کمکی اضافه شده به شیرخشک شتر سالم هستند.

۶٫ همگن سازی با فشار بالا

شیر خام تحت فشار بالا با استفاده از یک هموژنایزر همگن می شود تا گلبول های چربی بزرگتر شکسته شود و پروتئین دوباره محصور شود. به طوری که کیفیت پایدارتر و یکنواخت تر باشد.

۷٫ استریلیزاسیون و تغلیظ

فرآیند استریل‌سازی و تغلیظ به این صورت است که دوباره مواد خام همگن شده را استریل می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شاخص‌های میکروبی تمام شده مطابق با الزامات هستند و بیشتر آب را حذف می‌کنند تا از رنگ، ذرات و حجم خاص شیر خشک اطمینان حاصل شود.

۸٫ خشک کردن با اسپری خشک کردن

با اسپری درایر پودر شیر غلیظ شتر برای به دست آوردن ذرات پودر شیر شتر است. پودر شیر شتر Ebart از فناوری پیشرفته دو مرحله ای چهار سیکلون پودر گرفتن دانمارک استفاده می کند که نه تنها از آلودگی محصول جلوگیری می کند، بلکه باعث صرفه جویی زیادی در نیروی انسانی می شود. در حالی که کیفیت محصول را تضمین می کند، به طور جامع خروجی محصول را بهبود می بخشد و به طور موثر هزینه های تولید را کاهش می دهد.

۹- Fluidized Bed Secondary Agglomeration and Cooling

خشک شدن انباشتگی ثانویه در بستر سیال برای تضمین ذرات بزرگتر و کیفیت یکنواخت شیر خشک و خنک شدن به موقع باعث بهبود ماندگاری و حلالیت فوری محصول می شود. پودر شیر شتر تولید شده توسط این فناوری می تواند ذرات یکنواخت را به دست آورد و به راحتی حل شود.

۱۰٫ الک کردن پودر

غربالگری عبارت است از غربالگری ذرات شیرخشک پس از خشک شدن با اسپری برای اطمینان بیشتر از یکنواختی ذرات شیرخشک.

۱۱٫ انبار کردن پودر

شیرخشک سرد شده و الک شده مستقیماً برای نگهداری موقت وارد انبار پودر می شود تا از آلودگی و جذب رطوبت جلوگیری شود.

۱۲٫ مخلوط کردن خشک

اختلاط خشک به اختلاط برخی از مواد مغذی و لوازم جانبی خاص گفته می شود که فقط بدون حرارت دادن می توان آنها را اضافه کرد

۱۳٫ انتقال کاملا محصور شده

انتقال فاز متراکم کاملا محصور، وسیله ای برای انتقال پودر شیر شتر از سیلو پودر به تجهیزات بسته بندی است. اصل عملکرد آن عمدتاً از طریق جریان هوا محقق می شود، که از آلودگی ثانویه و آسیب به ذرات پودر شیر در طول فرآیند انتقال جلوگیری می کند.

۱۴٫ بسته بندی با نیتروژن

شیر خشک شتر با نیتروژن بسته بندی شده است تا از اکسید شدن شیرخشک در طول ماندگاری جلوگیری کند و ماندگاری شیر شتر را طولانی تر کند. علاوه بر این، شیر خشک پر از نیتروژن برای مدت طولانی تازه می ماند و طعم آن را مانند شیر تازه می کند.

۱۵٫FQC (کنترل کیفیت نهایی)

محصولات نهایی شیر شتر YiBaTe پس از تولید و فرآوری نیاز به آخرین بازرسی کامل دارد و تنها پس از گذراندن دوره بازرسی قابل فروش می باشد.

گله های شتر:

تعداد شترهای پرورشی گروه ما یک سوم کل شترهای کشور را تشکیل می دهد. این گروه ضمن تلاش برای تبدیل شدن به گروه پیشرو در صنعت لبنیات خاص، در تلاش است تا دامداران محلی را به سمت ثروتمند شدن سوق دهد، با همکاری با حدود ۱۰۰۰۰۰ دامدار، بهینه سازی روابط تعاونی بین شرکت های فرآوری محصولات کشاورزی و کشاورزان، و ترویج تشکیل جامعه علاقه مند به دستیابی به استانداردسازی، نوآوری فناوری، بهبود کیفیت و درجه مواد خام فرآوری، و ترویج توسعه سالم و سریع صنعت شیر شتر انجام میگیرد. ما ۱۱۵۰۰۰ هکتار مرتع پرورش شتر با کیفیت بالا در محدوده آزاد با محیط پرورش طبیعی داریم، از حالت چرای آزاد و غذای گیاهی مغذی برای تولید شیر شتر با کیفیت بالا YiBaTe استفاده می کنیم.

برخی از محصولات:

پودر شیر شتر خالص – ۳۳۰ گرمی
پودر شیر شتر خالص – ۳۳۰ گرمی
پودر آغوز شیر شتر خالص
ساشه پودر شیر شتر
پودر شیر شتر پروبیوتیک
پنیر شیر شتر
پنیر جامد شیر شتر
پودر شیر شتر پروبیوتیک طعم دار شده
پودر شیر شتر مخصوص کودکان

نمایندگی های فروش:

تبلیغات محیطی:

ارتباط با دانشگاه و امضا تفاهم نامه

خدمات پس از فروش

ما تیم خدمات حرفه ای داریم که به شما اجازه می دهد بدون نگرانی راهنمایی و مشاوره حرفه ای داشته باشید . خدمات پس از فروش آنلاین در ۲۴ ساعت به شما در رفع مشکلات کمک می کند. از خدمات مشاوره حرفه ای لذت ببرید. لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد محصولات با ما تماس بگیرید. همکاری یکباره، خدمات مادام العمر

برای اطلاعات بیشتر به سایت کمپانی http://yibateshop.com مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *