شیر شتر تقلبی، تهدیدی برای سلامتی ما

نویسنده: دکتر رزیق کاکار – پاکستان

شیر شتر تقلبی، تهدیدی برای سلامتی ما

حرص و آز انسان سیری ناپذیر است. حتی برخی از افراد از فروش اقلام جعلی و کسب درآمد دریغ نمی کنند که این بسیار دردناک و خطرناک است.

همانطور که شیر شتر با همان سرعت در حال تولید فضای خوب در بین غذاهای مهم در سطح جهان است ، شیر شتر تقلبی در بازار عرضه می شود.

یکی از مهمترین و برجسته ترین نمونه ها “SUSU UNTA CAMEL MILK” است که ادعا می کند شیر شتر را از مالزی جایی که شترها فقط در باغ وحش هستند وارد می کند.هزاران کیلو پودر تقلبی شیر شتر در پاکستان وارد شده و با نام شیر خالص شتر تحویل داده می شود.
با استفاده از کلمه حلال ، سطح تقلب را ببینید.

در اینجا پیوند شرکت فروش شیر شتر تقلبی در کراچی است ، به ادعاهای آنها نگاه کنید. http://www.findglocal.com/PK/Karachi/531780563588892/Susunta-Camel- شیر

به ادعاهای آنها نگاه کنید ، وضعیت بسیار ناراحت کننده است. من متواضعانه از مقامات می خواهم که لطفاً در اوضاع دخالت کرده و چنین افراد حریص جعلی را مجازات کنند تا نتوانند مردم را گول بزنند و با سلامتی آنها بازی کنند.

عاشق شیر شتر مایک انگ از مالزی

دوست من مایک از مالزی از منطقه ای که در آن آدرس ذکر شده بازدید کرد اما چیزی در آنجا پیدا نکرد. آدرس داده شده به پمپ بنزین / بنزین منتهی می شود.

آدرس محل کسب و کار شیر شتر در مالزی

مکانی با نام کلانتان در مالزی ادعا می شود که واحد تولید شیر شتر است. آقای مایک گفت که مکان دروغ بزرگی است ، هیچ شتری وجود ندارد. همسر وی از منطقه ای است که آنها ادعا می کنند یک مزرعه شتر پرورش می دهد. همچنین مالزی یک کشور گرمسیری نمی تواند مکانی برای داشتن کارخانه لبنیات شتر باشد. آقای مایک گفت که “آنها ادعا می کنند که در کلتان ، مالزی مزرعه ای دارند. علاوه بر این کارخانه هم دارند.

این پیوند http://appkel2.moh.gov.my/dirfsq/index.php/dirfsq/cari_syarikat به دولت ایالتی محلی تأیید شده برای استفاده از آرم گواهی Mesti می گوید. فقط susu kambing (بز). در لیست شماره ۵۰ مزرعه / کارخانه مشکوک وجود دارد.

وب سایت این شرکت در پاکستان ادعا می کند که آنها روزانه ۵۰۰ کیلوگرم شیر خشک شتر در مالازی تولید می کنند که این یک شوخی بزرگ دیگر است. برای تهیه این مقدار پودر به یک شیر تازه بیش از ۵۰۰۰ لیتر نیاز است که می تواند از بیش از ۵۰۰ شتر بدست آید.

فرجام خواهی جدی از مقامات رسمی در پاکستان

لطفاً در انتشار این اطلاعات به من کمک کنید و با مقامات در پاکستان ارسال و با آنها در میان بگذارید تا به موقع اقدامات لازم را انجام داده و این کارهای نادرست و ناسالم را متوقف کنید. مقصرها باید با روند قانونی و مجازات مناسب روبرو شوند.

کانال یوتیوب روی شیر شتر
من یک کانال یوتیوب در مورد خواص شیر شتر ، به ویژه با توجه به سلامت طبیعی ایجاد کرده ام. به انگلیسی ، اردو و گاهی به زبان پشتو است. https://youtu.be/oxpE-HIf-OA

من می خواهم در مورد شیر شتر تقلبی بنویسم و ​​صحبت کنم زیرا مراکز فروش دیگری نیز وجود دارد. لطفاً در دریافت اطلاعات و جزئیات مربوط به چنین شیر شترهای جعلی به من کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *