معرفی سایت شیر شتر آمریکا

سایت شیر شتر آمریکا سالها پیش توسط خانم دکتر میلی هینکل راه اندازی شد.

صفحه اول سایت

خانم دکتر میلی هینکل (دکترای درمانهای طبیعی)  از سال  ۱۹۸۷ در حال فعالیت است. وی پس از فارغ التحصیلی در ایالات متحده ، آلمان و فرانسه ، از طرف انجمن پزشکی نیچرپاتیک آمریکا مجوز فعالیت گرفته است. ایشان همچنین گواهینامه ها  پزشک بهداشت جامع از طریق انجمن آمریکایی پزشکان بدون دارو دارد. وی همچنین دارای مدرک پرستاری ، دارای آموزش در رادیولوژی و دارای مدرک کاردانی علوم کاربردی در بهداشت دندانپزشکی است. وی همچنین دارای مدرک لیسانس علوم و لیسانس بهداشت و تربیت بدنی است. وی همچنین عضویت در فدراسیون ملی بهداشت ، انجمن پزشکی پیشگیرانه آمریکا و ائتلاف بهداشت طبیعی را داشته است.

تعدادی از ویدئوهای سایت

در این سایت به شیر شتر و درمانهای متنوعی که دارد پرداخته شده است که میتوان در قسمتهای مختلف سایت به آنها دسترسی داشت. در قسمت پرسشهای متداول(faq) به سوالات زیادی در باره شیر شتر پاسخ گفته شده است که میتواند بسیار مفید باشد. در قسمت شواهد(testimonial) مواردی از بهبودی و درمان به صورت مستند گفته شده است.

خانم دکتر هینکل خدمات مشاوره ای و درمانی توسط ایمیل ، اسکایپ، تماس تلفنی و .. دارد که در قسمت سرویس میتوان از این امکان استفاده کرد.

ایشان همچنین کتابی با عنوان Camel milk health and wellness نوشته اند که بایستی آن را به طور مستقیم از این سایت خریداری کرد.

آدرس سایت شیر شتر آمریکا: https://www.camelmilkusa.com/

ایمیل دکتر هینکل: hinkle.millie@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *