انجام تحقیق در مورد شیر شیر به عنوان یک عامل ضد ویروس در بیماری COVID-19

دکتر عبدارزاق کاکار

یک ایده جدید

چکیده کل بحث بر اساس یک ایده جدید برای بررسی پیامدهای مصرف شیر شتر در درمان و کنترل COVID-19 است. من کاملاً مطمئن هستم که این ایده موثر خواهد بود و در مدت زمان کوتاهی جان های گرانبهای انسان را نجات خواهد داد. شیر شتر ایمنی بدن را تقویت می کند ، بدن را از سموم و اکسیدان ها پاک میکند و میکروارگانیسم های بدن را از بین می برد. دلایل معتبر بسیاری در پس چنین ادعاها و پیشنهاداتی وجود دارد که می توانید در پاراگراف های زیر بخوانید.

شیر شتر یک داروخانه طبیعی است

شتر موجودی عجیب و منحصر به فرد است و محصولات شتر بسیار منحصر به فرد هستند ، به خصوص شیر شتر یا طلای سفید. شیر شتر که به اختصار CaM مخفف آن است ، پتانسیل فوق العاده ای دارد که بدن انسان را از بیماریهای پیچیده مختلف التیام بخشد و آن را از سموم شستشو دهد. قدرت درمان بیماریهای پیچیده از مولکولهای مخصوصی طراحی شده است که به عنوان داروی طبیعی کار می کنند ، از این رو CaM به عنوان یک داروخانه طبیعی شناخته می شود.

شیر شتر از زمان های خیلی دور که مشخص نیست  توسط مردم آسیا و آفریقا به عنوان یک اکسیر طبیعی استفاده میشده است. شترداران  در مناطق دور و به صورت گسترده از شیر شتر برای معالجه بیماریهای مختلف استفاده می کردند. صدها سال قبل ، اقوام بدوی  از شیر شتر برای معالجه بیماری های ویروسی مانند هپاتیت استفاده می کردند.

مولکول های معجزه آسا در شیر شتر

یافته های مطالعات مختلف موجود در منابع علمی نشان دهنده نقش شیر شتر به عنوان یک ماده درمانی است. شیر شتر با ترکیبات خاصی مانند پروتئین های محافظ (لاکتوفرین ، لاکتوپراکسیداز ، ایمونوگلوبولین ها) ، میکرومینرالها ، ویتامین ها و لیزوزیم غنی شده است و آن  را به عنوان یک پادزهر فوق العاده در برابر بیماری های عفونی تبدیل کرده است. خواص دارویی شیر شتر طیف گسترده ای از بیماری ها را پوشش می دهد شامل  بیماری های خود ایمنی ، آلرژی ها ، آسم ، بثورات ، دیابت ، اختلالات کبدی ، روماتیسم ، بیماریهای التهابی ، سوزش مجاری ادراری ، بیماری های عفونی ، استرس / افسردگی ، زخم معده و حتی سرطان.

مطالعات در حال انجام

پتانسیل معجزه‌آسای شیر شترفقط بر اساس دانش سنتی و مولکولهای جدید شناخته شده در ترکیب آن ادعا نشده است  بلکه بسیاری از مطالعات invitro و invivo ارزش شیر شتر را به عنوان عامل ضد ویروس ، ضد باکتری ، ضد قارچ ، ضد سرطان و درمان حمایتی در دیابت و سایر بیماری های پیچیده اثبات کرده اند.

تا آنجا که من  می دانم ، مطالعات زیادی در حال انجام و برنامه ریزی شده در مورد شیر شتر برای شناخت مسیر عملکرد آن و بیماری هایی که با شیر شتر قابل درمان و تسهیل هستند در حال انجام است.  به روزرسانی های بسیار جدید  ادعا می کنند که شیر شتر میکروبیوم روده را غنی کرده و قدرت بهبودی آن و مقاومت کلی بدن در برابر بیماری های مختلف را تقویت می کند.

نتیجه گیری

از آنجا که ما اطمینان داریم که طبیعت کامل است و راه حل هایی برای شرایط پیچیده ارائه می دهد ، بنابراین به محصول طبیعی مانند شیر شتر می توان فرصتی داد که آیا میتواند در برابر ویروس COVID-19 عمل کند یا خیر . طبیعت هرگزمانعی را ایجاد نکرده است مگر اینکه راه حل آن را  در منابع طبیعی ایجاد شده باشد. من به این فلسفه به شدت اعتقاد دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *