هفتمین نشست هیات مدیره پروژه شیر شتر در زاگرب کرواسی برگزار شد

هفتمین نشست هیات مدیره پروژه شیر شتر با عنوان تقویت تولید، فرآوری و مصرف شیر شتر در حوزه مدیترانه در زاگرب در تاریخ در ۷ و ۸ ژوئن ۲۰۲۲ برگزار شد. .

این اولین بار است که جلسه هیئت مدیره در کرواسی برای گرد هم آوردن کارشناسان بین المللی از بخش تولید و فرآوری شیر شتر برگزار می شود. علاوه بر میزبانان کرواسی، همکاران پروژه از الجزایر، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و ترکیه نیز در جلسه هیئت مدیره پروژه در زاگرب شرکت کردند. با این نشست سه روزه، ما فرصت تبادل تجربیات و نتیجه گیری در مورد اجرای پروژه شیر شتر را با همکاران خود از ۶ کشور حوزه مدیترانه برای اولین بار در زاگرب داشتیم. این پروژه از ۱ ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شده و انتظار می رود در ۳۱ نوامبر ۲۰۲۲ به پایان برسد.

مونیکا کردیک، مدیر و یکی از مالکان جنیوس گفت: تیم مشاور جنیوس مسئولیت دو بسته کاری در اجرای پروژه را به ویژه در زمینه توسعه مدل های کسب و کار نوآورانه، انتشار و ابلاغ نتایج پروژه به منظور افزایش حضور شیر شتر فوق العاده سالم و شفابخش در اتحادیه اروپا، الجزایر و ترکیه برعهده دارد.

در بخشی از سفر خود به کرواسی، شرکت کنندگان از کشورهای مدیترانه ای همچنین از شرکت فرآورده های لبنی مینی ورونیکا در دسینیچ بازدید کردند تا با روش سنتی تهیه و فرآوری شیر گاو در کرواسی آشنا شوند و محصولات لبنی مختلف شرکت ورونیکا مینی را چشیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *