هفت دلیل که چرا باید شیر شتر را انتخاب کنید

هفت دلیل که چرا باید شیر شتر را انتخاب کنید

۱- به حفظ سطح قند خون کمک می کند
بر اساس تحقیقات ثابت شده است که شیر شتر سطح قند خون را در محدوده طبیعی نگه می دارد. این ماده به تعادل میزان غذا و گلوکز کمک می کند و می تواند به کاهش سطح گلوکز و A1C بعد از غذا کمک کند.

۲- به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند

شیر شتر غنی از پروتئین و ترکیبات آلی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و باعث سلامتی ما می شود. این ماده حاوی لاکتوفرین ، ایمونوگلوبولین ها و پروتئین هایی است که به شیر شتر اثرات تقویت ایمنی می دهد.

۳- ممکن است به سلامت مغز کمک کند

مصرف روزانه شیر شتر به حمایت از مغز و سیستم عصبی برای افراد با نیازهای ویژه کمک می کند. مطالعات نشان داده است که اثبات شده است که شیر شتر بر رشد رفتاری کودکان تأثیر می گذارد و ممکن است به حمایت از پاسخ بدن نسبت به استرس کمک کند.

۴- به تحریک رشد کمک می کند

شیر شتر حاوی پروتئین های زیادی است که رشد و نمو استخوان ها و اندام ها را تقویت می کند. این خاصیت برای زمان ورزش شدید یا هر زمان که فرد تحت فشار روانی زیادی باشد بسیار مهم است.

۵- املاح و فاکتورهای خون را تقویت می کند

شیر شتر حاوی لاکتوفرین است که به تنظیم میزان آهن و کاهش خستگی کمک می کند. شیر شتر خاصیت سم زدایی دارد و جریان خون در قلب و عضله را بهبود می بخشد.

۶- سلامتی قلب را ارتقا می بخشد

شیر شتر با کمک به تعادل کلسترول در بدن انسان از طریق اسیدهای چرب ، سلامت قلب را تقویت می کند. شیر شتر با حفظ سطح انرژی سالم در بافت قلب و عضله از متابولیسم کلسترول پشتیبانی می کند.

۷- گزینه ای بهتر برای افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز یا آلرژی های شیر.

عدم تحمل لاکتوز یک بیماری شایع است که در اثر کمبود لاکتاز ایجاد می شود. شیر شتر از هضم لاکتوز پشتیبانی می کند زیرا حاوی مقادیر بسیار کمتری از لاکتوز است و باعث می شود برای کسانی که عدم تحمل لاکتوز دارند ، قابل استفاده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *