تجربیات – مشاهده بهبودی سریع در اوتیسم

Yomi Ope-Agbe: سلام به همه. ما هفته گذشته شروع به استفاده از شیر شتر برای پسر اوتیسمم، ۵ ساله که کلام هم ندارد کردم. من ۲ بطری را به عنوان آزمایش از مزرعه ارگانیک Miller’s در پنسیلوانیا سفارش دادم. من همچنین به او رژیم طیف ساده و روغن زیتون آتساس می دهم. ما یک بطری مصرف کرده ایم و باید بگویم که من متوجه پیشرفت چشمگیری در او شده ام! دوستم که همیشه با ما بوده و شوهرم توافق دارند که این واقعی است و فقط در ذهن من نیست.
پسرم خودش غذا میخورد و امروز صبح تمام صبحانه خود را بدون هیچ کمکی خورد (هرچند که می خواست من کنار او بنشینم).او توجه بیشتری داشته و تماس چشمی او شگفت انگیز است. وقتی از او می خواهم که به من یا دهانم نگاه کند ، او انجام میدهد.
او همچنین از دستورالعمل ها پیروی میکند – ما از او خواستیم که مقداری حوله کاغذی از زمین بلند کند و آن را به پدرش بدهد و بعد از اینکه ما به او جهت دادیم و اشاره کردیم ، او آن را برداشت و به پدرش داد. من همچنین از او خواستم تلفن پدرش را به او بدهد و او آن را به سمتش برد و به او داد.
من نمی دانم این شیر شتر است که به این سرعت اثر می کند یا خیر، اما ما دیروز بطری دوم را باز کردیم و امیدوارم که در هفته آینده دستاوردهای مثبت بیشتری برای گزارش داشته باشم. من قطعا می خواهم سفارش دیگری بدهم. به سلامتی همه

کامنت ها:

Kaitlin Denise I saw amazing improvement in my son overnight!! Definitely not in your head, hope there is so much more awesomeness in store for you guys in the near future!

کاتلین دنیز: من یک شبه پیشرفت شگفت انگیزی در پسرم دیدم !! قطعاً در ذهن شما نیست ، امیدوارم در آینده نزدیک پیشرفتهای بیشتری برای بچه ها دیده شود!

Noor Alam Congratulations! Are you using raw or pasteurized?1Hide or report this

Yomi Ope-AgbeAuthor Noor Alam We are using raw cm1

نور عالم: عالی، شما شیر خام و یا پاستوریزه مصرف میکنید؟

یومی اوپه آقبه: ما شیر خام مصرف میکنیم.

Ginni Laxmi Priya How many ounces a day and what time of day are you giving camel milk?Hide or report this

Yomi Ope-AgbeAuthor Ginni Laxmi Priya I give him twice a day. I mix the milk into his breakfast and dinner. I gave him only a teaspoon twice a day for the first three days and when he didn’t seem to react negatively I upped it to a tablespoon twice a day.

جینی: چه مقدار شیر شتر روزانه میدهید و چه زمانی از روز شیر شتر را به او میدهید.

یومی: من دو بار به او شیر شتر میدهم. شیر شتر را همراه با صبحانه و شام به او میدهم. در سه روز اول فقط یک قاشق غذا خوری شیر شتر دو بار در روز به او دادم (هر دفعه نصف قاشق غذا خوری ) و وقتی دیدم که اثر منفی ندارد مقدار آن را به یک قاشق غذاخوری دو بار در روز (هر دفعه یک قاشق غذاخوری) افزایش دادم.

……

منبع : گروه فیس بوک درمان با شیر شتر

https://www.facebook.com/groups/225663314116369/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *