گفتگو در مورد بهبودی گفتار در گروه درمان با شیر شتر

Rani Patel: ما شروع به مصرف مقدار ۲۴ اونس (۷۲۰ میلی لیتر) شیر شتر خشک  کرده ایم و من می توانم به وضوح بهبودی در پوست و اگزمای او(پسرم ) مشاهده کنیم اما نه درگفتار. حدود ۲۷ روز است که ما مصرف شیر شتر را شروع کرده ایم. ما از ۸ اونس (۲۴۰ میلی لیتز) شروع کردیم. آیا کسی تجربه مشابهی دارد؟ چه مدت طول می کشد برای بهبود در گفتار پسرم؟

پاسخ ها:

Faiza Raja: برای من خیلی زود بود که انتظار بهبود گفتار داشته باشم. در مورد فرزند ما ، درک او ، پیروی از دستورات و کارهای تقلید آمیزش ، قبل از گفتن کلمات و حرف زدن بهبود یافت و این یک سال طول کشید اما هنوز می توانیم ببینیم که او در سایر موارد نیز در حال پیشرفت است و در مسیر درست قرار دارد.

Rani Patel‎ : بنابراین بهبودی در مشکلات  پوستی علامت کافی برای ادامه با شیر شتر  است؟ من فقط ۴ بسته شیر شتر سفارش داده ام امیدوارم که این امر در گفتار انشالله به او کمک کند.

Faiza Raja: من می گویم  بله

درمان یک روند آهسته است. ما در تلاش هستیم تا آسیب داخلی را که نمی توانیم ببینیم ، ترمیم کنیم.هر وقت احساس ضرر می کنم همیشه شرایط فعلی پسرم را با جایی که شروع کرده ایم مقایسه می کنم و تفاوت بزرگی را می بینم.

Sidra Maqsoom: آیا ۸ اونس (۲۴۰ میلی لیتر) شیر شتر خام دوز بالاتری برای شروع است؟ بعد از اولین دوز بیش فعالی یا تحریک وجود داشت؟  .. من به توضیح بیشتری نیاز دارم. من دیروز بسته پودر خشک شده یخ زده خود را دریافت کردم. به امید بهبودی فرزند ۴ ساله ام  که کلام ندارد و حرف نمیزند.  .. بهترین حداقل دوز برای شروع چیست؟

Faiza Raja: من بعد از اطلاع از طب نبوی  آن میزان دوز را دنبال کردم. بله ، در ابتدا تحریکات زیادی وجود داشت اما پس از چند هفته در حالی که بهبودی ادامه می یافت ، از بین رفت.من صادقانه از خانم کریستینا آدامز تشکر میکنم که  مقاله ای راجع به شیر شتر نوشت ، به همین دلیل ما شروع به یافتن اطلاعات بیشتر در مورد آن کردیم و سرانجام با این روش درمان می کنیم. فرزند ما تا یک سال و نیمی کاملا خوب بود و  پس از آن درحالت رکود گیر کرده بود. هیچ  چیزی برای بهبودی او موثر نبود.  هیچ درمانی ، هومیوپاتی ، هیچ چیزی کار نمی کرد. ما شیر شتر را شروع کردیم و سرانجام پسرمان شروع به پیشرفت کرد و از آن زمان این بهبود متوقف نشده است. ۱٫۵ سال از شروع آن گذشته و او از آن زمان تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است.

Faiza Raja: می خواهم با تمام وجود از شما (کریستینا آدامز) تشکر کنم به خاطر مقاله ای که نوشتید. در آن زمان ما بسیار ناامید بودیم ، هیچ اقدامی برای ما موثر نبود. مهم نبودآنچه ما در مورد پسرمان انجام میدادیم مهم این بود که او از وقتی درگیر اختلال شده بود از آن تاریکی بیرون نیامده بود. این مقاله شما باعث شد تا در مورد شیر شتر اطلاعات بیشتری کسب کنیم و آن را شروع کردیم ، از آن زمان به بعد دیگر به گذشته نگاه نمی کنیم.

Christina Adams: من با تمام وجود از این بابت سپاسگزارم. برایم به اندازه دنیا ارزش دارد. از شجاعت و اراده خود برای یافتن کمک برای پسرت سپاسگزارم. خوشحالم که بخش کوچکی از آن بوده ام.

Анандини Туласи: من از پیشرفت های پسرتان  بسیار خوشحالم ، پست های ناامیدی شما را در گروه های مختلف درباره خونریزی پوست او و گریه کردنهایش را همیشه به خاطر دارم. بنابراین پیش بروید!

GhaXal Aziz: من  پیشرفت فوری در گفتار فرزندم دیدم.  ما از دو ماه پیش استفاده از شیر شتر را شروع کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *