صدور مجوز واردات دام و خروج شتر بومی از سیستان و بلوچستان

 

 

camel-isna

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مجوز واردات دام و موافقت خروج شتر بومی از استان با پیگیری‌های استاندار صادر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، علی اصغر میرشکار در سفر به خاش و بازدید از ظرفیت‌های مختلف مرزی، کشاورزی و اقتصادی در بخش مرکزی این شهرستان افزود: دولت با بهره گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به رونق تولید می‌اندیشد و با همه توان از انجام فعالیت‌های اقتصادی در بخش مرکزی خاش حمایت می‌کند.

معاون استاندار در ادامه افزود: در این بخش سرمایه‌های ارزشمندی وجود دارد که توجه به آنها سبب شکوفا شدن اقتصاد و پویایی آن می‌شود.

وی اظهار کرد: امور آب دو ماه فرصت دارد چاه‌های کشاورزی منطقه مرزی روتک در بخش مرکزی خاش را تعیین تکلیف کند.

وی از راه‌اندازی پست قرنطینه دامی در مرز روتک برای آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد: حمایت از فعالیتها در این حوزه به رفع مشکلات در موضوعات بیکاری، جلوگیری از قاچاق و نیز توسعه تولید و رونق اقتصاد منطقه کمک می‌کند.

میرشکار گفت: با حمایت ویژه دولت مجوز پرواربندی در شعاع ١٠٠ کیلومتری مرز و مجوز به متقاضیان به شرط اخذ موافقت‌های لازم صادر می شود.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: نگاه دولت به مرز روتک عمیق، فنی، توسعه محور، نرم افزاری و مقتدرانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *