تجربیات – دو روز شیر شتر برای کودک اوتیسم

مل ایسا: روز دوم مصرف شیر شتر برای پسر تقریباً ۵ ساله من است.(روز اول یک قاشق چایخوری و روز دوم یک و نیم قاشق چایخوری از شترداری واتسون تاون در ایالت پنسیلوانیا آمریکا) نمی دانم تصادفی است یا نه ، اما او نشان داد که برای اولین بار تولدی (تولد پسر عمویش) را درک کرده و هیجان زده است (پسرعمویش ، ما با او FaceTimed ، در خانه اش رژه ماشین گذاشتیم و هدایایی را در آستانه خانه گذاشتیم) . پسرم نیز نزد من آمد و بارها و بارها “ریختن” گفت. من مطمئن نبودم که او چه می گوید تا اینکه دستم را گرفت و من را به منطقه ای کشاند که در آن آب روی زمین ریخته بود. این کاملاً جدید بود ، زیرا قبلا او هر گونه آشفتگی را کاملاً بی اهمیت می گذاشت. من می دانم که همه چیز می تواند تصادفی باشد زیرا ما تازه شروع کرده ایم ، اما من فقط می خواستم هیجان امیدوار کننده خود را به اشتراک بگذارم. از وجود این گروه متشکرم

پاسخها:

می می بیلال: فوق العاده است ، نشانه خوبی است دخترم (با مصرف شیر شتر)مانند پرنده کوچکی که سعی می کند آواز بخواند ، صحبت می کند ، نمی تواند اینجا را درک کند ، اما من بسیار خوشحالم زیرا او تمام روز تلاش می کند.

کاتلین دنیز: ۲۴ ساعت اول که پسرم شیر شتر مصرف کرد باعث شد من فکر کنم که باید یک اشتباه یا تصادف باشد ، اما پیشرفت ها همچنان ادامه داشت ، بنابراین اکنون من بهتر می دانم! هرگز آن لحظات افتادگی فک آن روز را فراموش نخواهم کرد … امیدوارم چیزهای فوق العاده زیادی در انتظار شما دوستان باشد

مل ایسا (نویسنده اصلی پست): امروز سومین روز ما بود. من دوز را به ۲٫۵ قاشق چایخوری افزایش دادم و امروز متوجه دستاوردهای بیشتری شدم. احمقانه به نظر می رسد که اینقدر زود با این دوز کوچک هیجان زده شوم ، می دانم که ممکن است تصادفی باشد ، اما او دستاوردهای قابل توجهی داشته است.

مل ایسا (نویسنده اصلی پست) یکسال و سه ماه بعد از اولین مصرف شیر شتر: ما کمی از در مصرف شیر شتر تامل کردیم ، اما من در واقع یک سفارش ۲۵ عدد نیم لیتری از شترداری نوا پیچی دریافت کردم. ما به طور مداوم از شیر شتر استفاده کردیم. این چیزی جز جادو نیست. من هیجان زده هستم که ببینم این دستاورد اضافی چه دستاوردهای بیشتری به دست می آوریم. من همیشه به مردم می گویم که ای کاش اینقدر صبر نکرده بودم تا آن را امتحان کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *