کتاب راهنمای پرورش شتر

camel final

کتاب راهنمای پرورش شتر در حال حاضر حاوی نکاتی اجمـالی جهـت آشـنایی بـا زیـست شناسـی کاربردی و نحوه پرورش و رفتار با آن است که مشتمل بر حداقل اطلاعـات و تـصاویر لازم بـرای راه اندازی یک مزرعه پرورش و شروع تولید میباشد. لازم به ذکر است که سعی شده مجموعه ی مطالب ارائه شده در این راهنما علاوه بر رعایت اختصار، کاربردی نیز باشد، بـه طـوری کـه بـرای مبتدیان و حتی پرورش دهندگان حرفه ای و مخاطبین در سطوح مختلف تحـصیلات مـورد اسـتفاده قرار بگیرد.

نویسندگان این کتاب مهندس مهناز صالحی، مهندس حسن نوبهاری،دکتر محمدعلی امامی میبدی،دکتر سعید زیبایی، مهندس داود صیدی، مهندس سـید عبـاس خدایی میباشند که همگی جزو اعضاء هیئت مدیره انجمن علمی شتر ایران و یا عضو انجمن میباشند.

این کتاب در ۵۴۱ صفحه توسط نشر آموزش کشاورزی چاپ شده است.

کتاب پرورش شتر را از اینجا دانلود کنید.

3 دیدگاه در“کتاب راهنمای پرورش شتر

 • ژوئن 30, 2018 در t 8:55 ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام وخسته نباشید اینجانب و شرکا صاحب بیش از سی هکتار مزرعه با چاه آب عمیق و قنات منطقه فریدن اصفهان می باشیم. آیا باتوجه به منطقه ما امکان پرورش شتر وجود دارد ؟ و اینکه این انجمن کمکی در این راستا می نماید ؟ درصورت امکان از پاسخ و راهنمایی شما متشکریم. جهت تماس مستقیم لطفا با شماره 09122046640 تماس حاصل فرمایید

  پاسخ دادن
 • اکتبر 20, 2019 در t 8:36 ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وقت بخیر
  میخواستم این کتاب رو بخرم کتاب فروشی ها نداشتن از کجا باید تهیه کنم من اهل اصفهان هستم.

  پاسخ دادن
  • دسامبر 30, 2019 در t 7:03 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام، این کتاب به صورت هاردکپی یا کاغذی چاپ نشده است و فقط نسخه الکترونیک آن منتشر شده که میتوانید از سایت دانلود نمایید.

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *